Uważam się za dużą szczęściarę, że wiele lat temu intuicja zaprowadziła mnie na zajęcia jogi. Miało to miejsce w Sydney, w Australii, podczas kilkuletniego pobytu. Jednak regularną prkatykę rozpoczęłam w 2008 roku i od tego czasu jest elementem codziennego życia i pasją.

 

 W polsce moją jogiczną drogę zaczęłam u boku Romka Grzeszykowskiego, jednego z najbardziej doświadczonych nauczycieli jogi metodą b.k.s iyengara w kraju.

 od 2017 roku jestem dyplomowanym nauczycielem ze stopniem Junior Intermediate I ( dyplom wydany przez stowarzyszenie jogi Iyengara w Polsce oraz Ramamani Iyengar Memorial Yoga Institute w punie, Indie ).

 Posiadam uprawnienia Ministerstwa Edukacji Narodowej do prowadzenia zajęć z zakresu rekreacji ruchowej w oparciu o system hatha jogi.

W 2018 odbyłam miesięzny staż w ramamani iyengar joga institute w punie, indie.

Kontynuuję kształcenie regularnie biorąc udział w warsztatach prowadzonych przez znakomitych nauczycieli z Polski i zagranicy.

 W oceanie wiedzy związanej z jogą, najbardziej pociaga mnie nurt związany z jogą kobiecą. Sama doświadczyłam korzystnego wpływu jogi, będąc czterokrotnie w ciąży i nie przerywając w tym czasie prowadzenia zajęć i praktyki asan.

 Niezmiennie pozostaję uczniem Romka Grzeszykowskiego, pod któego kierunkiem pogłębiam swoją prkatykę i nauczanie.

 Cieszę się bardzo, że moją pasją mogę dzielić się z innymi jako nauczycielka jogi.

                                                                           Zapraszam do wspólnej praktyki.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now